Курсы UI UX дизайнa ️ Онлайн обучение веб-дизайну

Важливо розуміти, що junior-фахівець після курсу – це не junior-фахівець з досвідом роботи в компанії. Тому на старті кар’єри дохід може становити 500 доларів на місяць. Проте згодом ця сума зростатиме набагато швидше, ніж в інших сферах. За 6 років працювала з графікою, вебом та UX/UI, а ще займається моушном.

курси ui ux дизайну

Цей курс від SKVOT призначений для досвідчених спеціалістів і представників суміжних галузей. Оплата у розстрочку – це 4 платежі з фіксованою вартістю. Перший платіж вноситься до початку навчання. Кожен наступний за 5-8 днів на початок навчання наступного місяця. Так як дати старту курсу на початку (1-7 числа), то оплату за розстроченням за наступний блок необхідно внести орієнтовно до числа поточного.

Почему стоит выбирать курсы на tutortop?

Відсутність досвіду з дизайну не має стати вам на заваді, бо курс розрахований і на новачків. 9 з 10 студентів Mate не мають профільної освіти. Наша ж задача навчити тебе основам і допомогти в працевлаштуванні. Cтудентів навчають так, аби працевлаштувати, і тільки потім отримують дивіденди від вкладених зусиль та часу.

курси ui ux дизайну

Limo – це онлайн-сервіс для швидкої оренди авто. Команда дослідила конкурентів, провела інтерв’ю з користувачами, прописала юзер флоу. На основі цього розробили айдентику та дизайн застосунку, а ще додали спрощену реєстрацію (через «Дію» або Bank ID).

Огляд курсу UI/UX Design

Відповідати званню № 1 серед освітніх платформ ІТ спрямування, бути визнаним лідером, масштабувати компанію до міжнародного рівня. Домогтися того, щоб ти став повноцінним IT-фахівцем і знайшов свою першу роботу. Залишаєш онлайн-заявку на сайті та очікуєш дзвінка для обговорення всіх деталей.

Створимо й оформимо наше портфоліо для Behance. Навчимося цікавим прийомам у роботі над кейсами. Трохи магії, анімації та посидючості — і ми маємо круте портфоліо, з яким сміливо можна шукати роботу. Ти не платиш нічого впродовж 3 місяців навчання. Після того, як ти закінчиш навчання і працевлаштуєшся, ти почнеш платити 12% своєї зарплати щомісяця впродовж 3 років (36 платежів).

Курсы UI/UX дизайн

Наприкінці навчання студент отримає сертифікат, який можна буде кріпити до свого профілю в LinkedIn. Наприкінці курсу студент опанує уміння роботи з графічним редактором Figma, почне розбиратися з дизайн-мисленням та спробує використати теоретичні знання на практиці. Крім того, отримання знань про типографіку і теорію кольору допоможе вам створювати ефективні та привабливі дизайни. Його завдання – розв’язати проблему конкретних людей. Наприклад, люди не розуміють, як на сайті забронювати авто. Дизайнер вивчає їхні відгуки, проводить інтерв’ю, тестує… І на основі цих даних проєктує сервіс, який буде зрозумілий кожному.

курси ui ux дизайну

Mate academy зацікавила мене структурою та графіком. Ти отримуєш постійний загруз, усе інтенсивно, щоранку я маю прокидатися та вчитися. Думаю, що великою перевагою Mate є саме структурованість і логічність усіх процесів. Ми навчимо тебе відповідати на технічні питання й показувати свій високий рівень професійної підготовки. Ми настільки впевнені у своєму продукті, що інвестуємо в тебе власні кошти та нічого не отримаємо, якщо ти не знайдеш роботу. Ви готові почати будувати своє професійне майбутнє?

Відгуки наших студентів

Освоите самую популярную программу для веб-дизайна на профессиональном уровне. Научитесь создавать интерактивные прототипы и передавать макеты разработчикам. Книги швидко втрачають актуальність, ютуб ролики – не структуровані. На курсі тебе чекає індивідуальна перевірка завдань викладачем і розгляд помилок та щотижневі живі консультації з групою. Коли стикаєшся з жахливим і неочікуванним, першою реакцією є шок.

курси ui ux дизайну

GetRest – це зручний анімований застосунок для бронювання столиків. Дівчата Яна та Ілона провели дослідження, продумали архітектуру, підготували UI kit та прототипи. На сайті користувач може знайти заклади на мапі, погортати меню та обрати бажане місце.

Онлайн-курс UI/UX Design Pro

Після успішних результатів тестування ми неодмінно запросимо тебе на зустріч з менеджером Академії. У дизайні завжди цікаво, адже є безліч вузьких спеціалізацій та шляхів розвитку — дизайн продуктів , UX/CX дослідження (UX/CX research), фулстек-дизайн (full-stack design) тощо. Відшліфовуємо резюме, рекомендаційний лист та профілі в професійних соціальних мережах. Проходимо тестові технічні та нетехнічні інтерв’ю. Моє — давати людям ті знання, які їм знадобляться. Школа має широку мережу партнерів — провідних IT-компаній міста і країни.

  • Заняття організовані в невеликих групах, завдяки чому ментор може приділити увагу кожному студенту.
  • Головний приз — сучасний ігровий ПК ASGARD від інтернет-магазину Click.ua.
  • Значить, UI/UX дизайнер робить візуальну частину сайту (картинки іконки і т.д.), що базується на досвіді користувачів, щоб їм було красиво і зручно їм користуватися.
  • Загалом дизайнерки намалювали 50 екранів з анімацією, які також адаптували під веб.
  • Курс познайомить з основними концепціями дизайну.

Простими словами, зовнішній вигляд інтерфейсу та його характеристики. Він визначає зручність користування веб-сайтом. Головні принципи композиції, роботи з кольором та типографікою в розрізі роботи над сайтами. Навчання у Wizeclub – це продуманий формат, зручність, якісна кураторська підтримка, тільки корисна та цікава інформація та ком’юніті.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *